Philips - CorePro 9.5W=68W E27 T38 'Stick' LED 950 lumen melegfehér égő 929001901402 (871869681451200)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS © CorePro 9,5W=68W E27 LED 950 lumen melegfehér vékony körteégő kiválóan alkalmas otthoni felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. Fényereje nem dimmerelhető, nem szabályozható. A körteégő mindössze 37 mm átmérőjű és 114 mm hosszú. Klasszikus, modern megjelenés. 3000K-es, melegfehér fényű. 68 W-os hagyományos izzók kiváltására. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 42750, - Ft 68 W-os hagyományos égőről történő csere esetén (15.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 68 W-os hagyományos égő 50625 Ft-ot, - PHILIPS © CorePro 9,5W=68W E27 LED 950 lumen melegfehér körteégő 6750 Ft-ot fogyaszt. LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6030745 |
| Cikkszám: | 929001901402 |
| Búra típusa: | körte |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 15.000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényáram: | 950 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/230V, normál csavaros |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | tejüveg |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 114 mm hosszú, 37 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 3000 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljes rendelési kód: | 871869681451200 |
| Teljesítményfelvétel: | 9,5 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |