Philips - E14 5.5W 2700K 470lm (929001260801)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS© SceneSwitch 5,5W=40W / 4W=20W / 2W=10W E27 LED 470 lumen melegfehér körteégőkiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, a hagyományos izzókéval megegyező világítás kialakítására. Mérete hasonló a normál körteégőéhez. Klasszikus, elegáns megjelenés. 2700 K-es, a halogén szpotokéval/hagyományos izzókéval megegyező valódi melegfehér fényű. SceneSwitch: a hagyományos fali kapcsoló gyors egymás után történő fel- és lekapcsolásával tudja változtatni a fényáramot és a színhőmérsékletet. A hagyományos izzólámpákhoz hasonlóan a fényerőszabályozással a színhőmérséklet is változik lépésekben: 2700 - 2500 - 2200 K. Intelligens memória: ha 5 másodpercnél tovább marad kikapcsolt állapotban, visszakapcsoláskor az utoljára használt jelenetet állítja vissza. Kapcsolási ciklusok száma: >100 000. 40 W-os hagyományos izzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 23000, - Ft 40 W-os hagyományos égőről történő csere esetén(15.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 40 W-os hagyományos égő 27000 Ft-ot, - PHILIPS© SceneSwitch 5,5W=60W E14 LED 470 lumen gyertya izzó 3713 Ft-ot fogyaszt. LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6033184 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 470 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 5 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |