Philips - G9 3.5W 380lm 2700K (8718699758585)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Philips gyártótól 2090.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6029413 |
| Élettartam: | 10000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fejelés/foglalat: | G9 |
| Fényáram: | 380 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 3.5 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |