Philips - GU10 4.6W 2700K 2x (P4971)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Philips gyártótól 2890.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6033471 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 355 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.6 W |
| Sugárzási szög: | 36 ° |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |