Philips - GU10 4.6W 4000K 6x (P4407)
0 / 5
0 / 5
Az izzó megfelel a Eye Comfort követelményeinek - kíméletes és nem fárasztja el a szemét. A LED-technológiának köszönhetően ez az izzó energiatakarékos, az energiaköltségek akár 80%-át is megspórolhatja.
| Termék ID: | #6028515 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 390 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.6 W |
| Sugárzási szög: | 36 ° |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |