Philips - GU10 4.9W 4000K 380lm (929001349302)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS© Master LED GU10/230V-os 4,9W-os szpotkiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. A szpot 50 mm átmérőjű és 54 mm hosszú. (Egy hagyományos halogén szpot 55mm hosszú. ) Klasszikus, modern megjelenés. 40 00 K-es és 60°-os szórásszögű , természetes fehér fényű, 25000 órás élettartamú, magas színhűségű (CRI=90) és fényerőszabályozható . Építse be álmennyezetbe ezüst metál, fehér, vagy egyéb színű lámpatesttel és a szükséges GU10-es aljzattal: Lámpatestek, LED szpot beépítőkeretek , GU10 aljzat . Ajánlás: 5 0 W-os halogén izzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 50700, - Ft 50 W-os hagyományos halogén égőről történő csere esetén(25.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 50 W-os hagyományos égő 56250 Ft-ot, - PHILIPS© Master LED GU10/230V-os 60° 4,9 W szpot 5513 Ft-ot fogyaszt. Megtakarítja továbbá 35 darab halogén szpot bekerülési költségét is, ami kb. 15000 Ft. LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6030260 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 380 lm |
| Fényhasznosítás: | 85 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Sugárzási szög: | 60 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színvisszaadási index: | 90 % |
| Típus: | LED izzó |