Philips - GU10 5W 4000K 380lm (929001364302)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS© CorePro LED termékcsaládjába tartozó GU10/230V-os 5,5W-os szpot kiválóan alkalmas otthoni felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. A szpot 50 mm átmérőjű és 50 mm hosszú. (Egy hagyományos halogén szpot 55 mm hosszú. ) Klasszikus, modern megjelenés. 4000 K-es, természetes fehér fényű és fényerőszabályozható. Építse be álmennyezetbe ezüst metál, fehér, vagy egyéb színű lámpatesttel és a szükséges GU10-es aljzattal: Lámpatestek, LED szpot beépítőkeretek , GU10 aljzat . Ajánlás: 50 W-os halogén izzók kiváltására. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 30000, - Ft 50 W-os hagyományos halogén égőről történő csere esetén (15.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 50 W-os hagyományos halogén égő 33750 Ft-ot, - PHILIPS CorePro 5,5W=50W GU10/230V LED szpot 3713 Ft-ot fogyaszt. LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6033236 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 380 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 5 W |
| Sugárzási szög: | 36 ° |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Típus: | LED izzó |