Philips - Hue GU5.3 MR16 LED 5, 1 W, hideg-melegfehér, 2 darabos (White Ambience) (929003575202)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027713 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 50 mm |
| Fejelés: | GU5.3 |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 5.1 W |
| Szélesség méret: | 49 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 2200-6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |