Philips - Hue okos E14 LED, 4, 6 W, 2 darabos (White Ambience) (929003145202)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028551 |
| Anyag: | üveg |
| Fejelés: | E14 |
| Hosszúság méret: | 39 mm |
| Magasság méret: | 129 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.6 W |
| Szélesség méret: | 39 mm |
| Szín: | fekete, arany |
| Színhőmérséklet: | 2200-4500 K |
| Védettség: | IP20 |