Philips - Hue okos E27 LED, 7, 2 W (White) (929003051701)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027807 |
| Anyag: | üveg |
| Fejelés: | E27 |
| Hosszúság méret: | 60 mm |
| Magasság méret: | 135 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szélesség méret: | 60 mm |
| Szín: | fekete, arany |
| Színhőmérséklet: | 2100 K |
| Védettség: | IP20 |