Philips - HueW 7.2W Fil G125 E27 EUR (8719514343023)
0 / 5
0 / 5
Hue White izzólámpa 1 csomag G125 E27 izzólámpa Lágy fehér fényű vintage fényforrás Bluetooth-szal azonnal vezérelhető Irányítsa alkalmazással vagy a hangjával* További lehetőségekért Hue Bridge eszközzel bővíthető
| Termék ID: | #6030095 |
| EAN kód: | 8719514343023 |
| Átmérő: | 125 mm |
| Dimmelhető: | HueW |
| Fényerő: | 550 lm |
| Fényerő (lm): | 550 lm |
| Fényforrás: | Beépített LED |
| Foglalat típus: | E27 |
| Garancia időtartama: | 2 év |
| Izzó formája: | G125 - Gömb |
| Súly: | 106 g |
| Színhőmérséklet: | 2100K |
| Teljesítmény: | 7.2 Watt |
| Teljesítmény tényező Pf: | 0.6 |
| Termékek: | Led izzó |
| Típus: | SMART |
| Várható élettartam: | 15 000 üzemóra |