Philips - HueWA 4.3W GU10 EUR (8719514339903)
0 / 5
0 / 5
Hue White ambiance GU10 – okos szpotlámpa A melegtől a hideg fehér fényig változtatható Bluetooth-szal azonnal vezérelhető Irányítsa alkalmazással vagy a hangjával* További lehetőségekért Hue Bridge eszközzel bővíthető
| Termék ID: | #6033417 |
| EAN kód: | 8719514339903 |
| Dimmelhető: | HueW |
| Fényerő: | 250 lm |
| Fényerő (lm): | 250 lm |
| Fényforrás: | Beépített LED |
| Foglalat típus: | GU10 |
| Garancia időtartama: | 2 év |
| Izzó formája: | Spot |
| Színhőmérséklet: | 2200K-6500K |
| Teljesítmény: | 5 Watt |
| Teljesítmény tényező Pf: | 0.5 |
| Termékek: | Led izzó |
| Típus: | SMART |
| Várható élettartam: | 15 000 üzemóra |