Philips - HueWA 4.6W Fil Candle E14 2P EU (8719514411869)
0 / 5
0 / 5
Hue White Ambiance izzólámpa Gyertya – E14-es okos fényforrás – (2 darabos csomag) A melegtől a hidegig állítható fehér fény Bluetooth-szal azonnal vezérelhető Irányítsa alkalmazással vagy a hangjával* További lehetőségekért Hue Bridge eszközzel bővíthető
| Termék ID: | #6033104 |
| EAN kód: | 8719514411869 |
| Dimmelhető: | HueW |
| Fényerő: | 350 lm |
| Fényerő (lm): | 350 lm |
| Fényforrás: | Beépített LED |
| Foglalat típus: | E14 |
| Garancia időtartama: | 2 év |
| Izzó formája: | Gyertya |
| Színhőmérséklet: | 2200-4500K |
| Teljesítmény: | 4.6 Watt |
| Teljesítmény tényező Pf: | 0.6 |
| Termékek: | Led izzó |
| Típus: | SMART |
| Várható élettartam: | 15 000 üzemóra |