Philips - HueWCA 4.3W GU10 3set sw EUR (8719514340107)
0 / 5
0 / 5
Hue White and color ambiance Kezdőkészlet: 3 db GU10-es okos szpotlámpa + fényerő-szabályozó kapcsoló Fehér és színes fény Intelligens szabályozás Irányítsa alkalmazással vagy a hangjával* Hue Bridge a csomagban
| Termék ID: | #6029144 |
| EAN kód: | 8719514340107 |
| Dimmelhető: | HueW |
| Fényerő: | 230 lm |
| Fényerő (lm): | 230 lm |
| Fényforrás: | Beépített LED |
| Foglalat típus: | GU10 |
| Garancia időtartama: | 2 év |
| Izzó formája: | Spot |
| Színhőmérséklet: | 2000K-6500K +16 million szín |
| Teljesítmény: | 5 Watt |
| Teljesítmény tényező Pf: | 0.5 |
| Termékek: | Led izzó |
| Típus: | SMART |
| Várható élettartam: | 25 000 üzemóra |