Philips - LED izzó E27, gömb, 8W, 806lm, 4000K, A60, PHILIPS CorePro (PLED6308) - officemarket
0 / 5
0 / 5
A LED izzó E27, gömb, 8W, 806lm, 4000K, A60, PHILIPS CorePro (PLED6308) -technológia: hagyományos LED -foglalat: E27 -névleges élettartam (névleges): 15 000 h -kapcsolási ciklusok száma: 50 000X -fényáram (névleges): 806 lm -korrelált színhőmérséklet (névleges): 4 000 K -teljesítmény (névleges): 8 W -fényforrás árama (névleges): 46 mA -teljesítmény-egyenérték: 60 W -nem szabályozható -fényforrásbúra formája: A60-hez készült, kiváló minőségű nyomtatási megoldást kínál. Tökéletes választás azok számára, akik megbízható teljesítményre vágynak. -technológia: hagyományos LED -foglalat: E27 -névleges élettartam (névleges): 15 000 h -kapcsolási ciklusok száma: 50 000X -fényáram (névleges): 806 lm -korrelált színhőmérséklet (névleges): 4 000 K -teljesítmény (névleges): 8 W -fényforrás árama (névleges): 46 mA -teljesítmény-egyenérték: 60 W -nem szabályozható -fényforrásbúra formája: A60 Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége: Leli Group Holding B. V. Curieweg 15 2408 BZ Alphen aan den Rijn, Holland info@leligroup. eu www. philips. com/support
| Termék ID: | #6030766 |
| Alcsoport: | LED |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energia felhasználás: | 8 W |
| Fényáram erőssége / lumen: | 806 lm |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Forma: | gömb |
| Referencia teljesítmény: | 80 W |
| Szabályozhatóság: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Színhőmérséklet típusa: | semleges |