Philips - LED izzó, E27, kisgömb, P45, 5W, 470lm, 2700K, PHILIPS CorePro (PLED53) (929002969402)
0 / 5
0 / 5
A LED izzó, E27, kisgömb, P45, 5W, 470lm, 2700K, PHILIPS CorePro (PLED53) foglalat: E27 -névleges élettartam (névleges): 15000 h -kapcsolási ciklusok száma: 50000X -fényáram (névleges): 250 lm -színmegjelölés: Meleg fehér (WW) -korrelált színhőmérséklet (névleges): 2700 K -teljesítmény (névleges): 5 W -fényforrás árama (névleges): 44 mA -teljesítmény-egyenérték: 40 W -szabályozható: Nem -fényforrás formája: Opál -fényforrásbúra formája: P45 -energiatakarékossági osztály: F-hez készült, kiváló minőségű nyomtatási megoldást kínál. Tökéletes választás azok számára, akik megbízható teljesítményre vágynak. foglalat: E27 -névleges élettartam (névleges): 15000 h -kapcsolási ciklusok száma: 50000X -fényáram (névleges): 250 lm -színmegjelölés: Meleg fehér (WW) -korrelált színhőmérséklet (névleges): 2700 K -teljesítmény (névleges): 5 W -fényforrás árama (névleges): 44 mA -teljesítmény-egyenérték: 40 W -szabályozható: Nem -fényforrás formája: Opál -fényforrásbúra formája: P45 -energiatakarékossági osztály: F Gyártó/első EU forgalmazó elérhetősége: Leli Group Holding B. V. Curieweg 15 2408 BZ Alphen aan den Rijn, Holland info@leligroup. eu www. philips. com/support
| Termék ID: | #6031051 |
| Cikkszám: | 929002969402 |
| EAN kód: | 8719514312623 |
| Alcsoport: | LED |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energia felhasználás: | 5 W |
| Fényáram erőssége / lumen: | 470 lm |
| Foglalat típusa: | E27 |
| Forma: | kis gömb |
| Referencia teljesítmény: | 40 W |
| Szabályozhatóság: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színhőmérséklet típusa: | meleg |