Philips - Master GU10 LED 3, 7W=35W 60° szpot, fényerőszabályozható term. f. 3évG 929001348702 (929001348702)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS© Master LED GU10/230V-os 3,7W-os szpotkiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. A szpot 50 mm átmérőjű és 54 mm hosszú. (Egy hagyományos halogén szpot 55mm hosszú. ) Klasszikus, modern megjelenés. 4000 K-es és 60°-os szórásszögű , természetes fehér fényű, 25000 órás élettartamú, magas színhűségű (CRI=90) és fényerőszabályozható . Ajánlás: 35 W-os halogén izzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 35200, - Ft 35 W-os hagyományos halogén égőről történő csere esetén(25.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 35 W-os hagyományos égő 39375 Ft-ot, - PHILIPS© Master LED GU10/230V-os 60° 3,7 W szpot 4163 Ft-ot fogyaszt. Megtakarítja továbbá 35 darab halogén szpot bekerülési költségét is, ami kb. 15000 Ft. LED fényforrások általános, körülbelüli megtérülése: - napi 4 óra használat mellett kb. 1,5 év, - napi 12 óra használat mellett kb. 6 hónap.
| Termék ID: | #6029214 |
| Búra típusa: | lencse |
| Dimmerelhetőség: | igen |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényerősség: | 285 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | GU10/230V, bajonett záras |
| Garancia: | 36 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | plexi |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 54 mm hosszú, 50 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér, 4000 Kelvin |
| Szórásszög: | 60° |
| Teljesítményfelvétel: | 3,7 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |