Philips - Master LED 13=75 W körteégő, dimmelhető, melegfehér 8718291758525 (8718291758525)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS © Master LED termékcsaládjába tartozó E27/230V-os 13 W-os körteégőkiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására, 75 W-os hagyományos körték kiváltására. Fényereje dimmerelhető, szabályozható. A körteégő 66 mm átmérőjű és 123 mm hosszú. Klasszikus, modern megjelenés. 2700K-es, a halogén szpotokéval/hagyományos izzókéval megegyező valódi melegfehér fényű. Ajánlás: 75 W-os hagyományos izzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is.
| Termék ID: | #6033782 |
| Búra típusa: | körte |
| Dimmerelhetőség: | igen |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fényáram: | 1055 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/230V, normál csavaros |
| Garancia: | 36 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen |
| Méretek: | 123 mm hosszú, 66 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 2700 Kelvin |
| Szórásszög: | 300° |
| Teljesítményfelvétel: | 13 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |