Philips - MASTER LED 5, 9W=60W 806 lumen P45 CL szabályozható kisgömb, melegfehér 3évG 8719514449619 (8719514449619)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS© MASTER LED 5,9W=60W E14 806 lumen LED melegfehér fényerőszabályozható kisgömbkiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, dekorációs világítás kialakítására. Mérete hasonló a normál gyertyaégőéhez. Klasszikus, elegáns megjelenés. 2200-2700 K-es, DimTone funkcióval, a halogén szpotokéval/hagyományos izzókéval megegyező valódi melegfehér fényű. 60 W-os hagyományos izzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 58900, - Ft 60 W-os hagyományos égőről történő csere esetén(25.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 60 W-os hagyományos égő 67500 Ft-ot, - PHILIPS© MASTER LED DIMTONE 5,9W=60W E14 806 lumen LED kisgömb 9000 Ft-ot fogyaszt.
| Termék ID: | #6029765 |
| Búra típusa: | gyertya |
| Dimmerelhetőség: | igen |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Energiaosztály: | D |
| Fényáram: | 806 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E14/230V, gyertya, mignon, kisgömb |
| Garancia: | 36 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen |
| Lencse típusa: | üveg |
| Méretek: | 80 mm hosszú, 45 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 2200-2700 Kelvin |
| Szórásszög: | 270° |
| Teljesítményfelvétel: | 5,9 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |