Philips - okos E27 LED 2700-6500K, 60W izzó helyett 2 darab/csomag (929003781942)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027648 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Magasság méret: | 111 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 8 W |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |