Philips - ST64 E27 2.3W 2700K (P3406)
0 / 5
0 / 5
A Philips LED izzóit úgy tervezték, hogy minimalizálják a villogó hatásokat, biztosítva ezzel a látás kényelmét, akár dolgozik, pihen, akár olvas. Az EyeComfort izzók hatékonyan megakadályozzák a tükröződést, és egyenletes és kényelmes megvilágítást biztosítanak mindenki otthonában.
| Termék ID: | #6028128 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 136 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 2.3 W |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |