Philips - ultrahatékony 7.3W=100W 1535 lumen LED E27 körteégő, természetes fehér 3évG 929003480702 (929003480702)
0 / 5
0 / 5
A PHILIPS © Master LED termékcsaládjába tartozó E27/230V-os 7,3 W-os körteégőkiválóan alkalmas otthoni és professzionális felhasználásra, fő- és helyi megvilágítás kialakítására. Az első "A" energiaosztályú LED fényforrások egyike. 210 lumen/W hatékonyságú és 50000 óra üzemóra élettartamúaz emelt számú LED chipnek, legújabb hőoptimalizációs megoldásoknak és az új elektronikának köszönhetően . 60%-kal kevesebb energiát fogyaszt és háromszor hosszabb élettartamú, mint egy átlagos LED fényforrás. A körteégő 70 mm átmérőjű és 127 mm hosszú. Klasszikus, modern megjelenés. Ajánlás: 100 W-os hagyományos izzók kiváltására. Alkalmazható otthon, étteremben, szállodában, munkahelyen, irodában és bármely vendéglátó- és szórakoztatóipari egységekben is. Minden olyan helyen, ahol minden W számít, és/vagy ahol nehezen elérhető helyeken van a fényforrás. Megtakarítás az Ön villanyszámlájában: 208000, - Ft 100 W-os hagyományos égőről történő csere esetén(50.000 óra teljes élettartam alatt, 45 Ft/kWh díjnál): - 100 W-os hagyományos égő 225000 Ft-ot, - PHILIPS ©Master LED E27 7,3W=100W 1535 lumen körteégő16425 Ft-ot fogyaszt.
| Termék ID: | #6030499 |
| Búra típusa: | körte |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 50.000 óra |
| Energiaosztály: | A |
| Fényáram: | 1535 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | E27/230V, normál csavaros |
| Garancia: | 36 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 0,5 mp |
| Méretek: | 127 mm magas, 70 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér, 4000 Kelvin |
| Szórásszög: | 300° |
| Teljesítményfelvétel: | 7,3 W |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre, vagy kültéren zárt, min. IP65-ös lámpatestben. |