Philips - WiZ okos E14 LED, gyertya forma, 2200-6500 K, 40 W izzó helyett, 2 darabos (929002448742)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6028045 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 39 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Magasság méret: | 116 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500 K |