Philips - WiZ okos E27 LED, 2200-6500 K, 75W izzó helyett (929002451021)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027202 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 95 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Magasság méret: | 139 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 11 W |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500 K |