Philips - WiZ (Philips) okos E27 LED, 2200-6500 K, 60W izzó helyett (929003008921)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6027994 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 60 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Magasság méret: | 106 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szín: | opál |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500 K |