Philips - WiZ ST64 E27 7W 2000-5000K 640lm 2x (8719514551077)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6030842 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 640 lm |
| Fényhasznosítás: | 90 lm/W |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 7 W |
| Szabályozható: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 2000 K |
| Színvisszaadási index: | 90 % |
| Típus: | LED izzó |