Polux - E14 2W 3000K (SA0424)
0 / 5
0 / 5
megfelel 23 W hagyományos izzónakfényszórás szöge 360 fokmeleg fehér fényűEnergetikai osztály A++
| Termék ID: | #6031249 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E14 |
| Fényáram: | 230 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 2 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |