Polux - E27 0.5W 3000K 2x (SA1661)
0 / 5
0 / 5
LED izzó füzérhez E27 foglalattal. Izzó színe: kék. Feszültség: 36 V. Alkalmas szabadtéri rendezvények kellemes légkörének megteremtésére.
| Termék ID: | #6033117 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A++ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 50 lm |
| Névleges feszültség: | 36 V |
| Névleges teljesítmény: | 0.5 W |
| Sugárzási szög: | 320 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Típus: | LED izzó |