Polux - E27 4W 1800K (SA1710)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Polux gyártótól 7690.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6029138 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 50 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Sugárzási szög: | 320 ° |
| Színhőmérséklet: | 1800 K |
| Típus: | LED izzó |