Polux - E27 4W 2000K (SA0336)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Polux gyártótól 2390.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6034015 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 320 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 3.7 W |
| Színhőmérséklet: | 2000 K |
| Típus: | LED izzó |