Polux - E27 6.5W (SA0431)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Polux gyártótól 1540.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6033452 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 650 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 6.5 W |
| Sugárzási szög: | 280 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Típus: | LED izzó |