Polux - G4 3W 6400K (SA1623)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Polux gyártótól 1710.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6030379 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | G4 |
| Fényáram: | 260 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 3 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 6400 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |