Polux - G9 2.5W 6400K (SA0604)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Polux gyártótól 1090.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6029752 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | G9 |
| Fényáram: | 180 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 2.5 W |
| Sugárzási szög: | 360 ° |
| Színhőmérséklet: | 6400 K |
| Típus: | LED izzó |