Polux - G9 4.2W 6500K (SA1709)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Polux gyártótól 2190.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6029247 |
| Élettartam: | 15000 óra |
| Energiaosztály: | E |
| Fejelés/foglalat: | G9 |
| Fényáram: | 480 lm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.2 W |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |