Polux - GU10 3.5W 6400K (SA0744)
0 / 5
0 / 5
világítás szöge 105 fokLED technológia
| Termék ID: | #6033964 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | GU10 |
| Fényáram: | 250 lm |
| Fényhasznosítás: | 71 lm/W |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 3.5 W |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 6400 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |