Polux - MR16 GU5.3 2.6W 6400K (SA1220)
0 / 5
0 / 5
Lámpa közvetlen a Polux gyártótól 850.00 Ft áron van raktárunkon és 3 éves garanciával.
| Termék ID: | #6029787 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | MR16 |
| Fényáram: | 200 lm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 2.6 W |
| Sugárzási szög: | 105 ° |
| Színhőmérséklet: | 6400 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |