Polux - MR16 GU5.3 4.9W 3000K (SA0413)
0 / 5
0 / 5
Egy 35W-os klasszikus izzóval egyenértékű. Sugárzási szög 105 fokMeleg fehér színűNem dimmelhetőEnergiaosztály: A +
| Termék ID: | #6030287 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fejelés/foglalat: | MR16 |
| Fényáram: | 400 lm |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Sugárzási szög: | 105 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Színvisszaadási index: | 80 % |
| Típus: | LED izzó |