Rábalux - 1100 SMD-LED fényforrás, GU10 foglalat, 400 lm, 5W teljesítmény, 20000h élettartammal, AC 220-240V, 3000K, 3 év garanciával ( Rábalux 1100 ) (1100)
0 / 5
0 / 5
Rábalux 1100 SMD-LED fényforrás, GU10 foglalat, 400 lm, 5W teljesítmény, 20000h élettartammal, AC 220-240V, 3000K, 3 év garanciával ( Rábalux 1100 )
| Termék ID: | #6030907 |
| Cikkszám: | 1100 |
| EAN kód: | 5998250311005 |
| Élettartam: | 20000h |
| Fényerő: | 400 lm |
| Foglalat fajtája: | GU10 |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Névleges feszültség: | AC 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 5W |
| Sugárzási szög: | 60° |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Termékcsalád: | SMD-LED |
| Vámtarifaszám: | 8539520000 |