Rábalux - 1359 FILAMENT-LED fényforrás, E27 foglalat, 200 lm, 5W teljesítmény, 25000h élettartammal, AC 220-240V, 2200K, 3 év garanciával ( Rábalux 1359 ) (1359)
0 / 5
0 / 5
Rábalux 1359 FILAMENT-LED fényforrás, E27 foglalat, 200 lm, 5W teljesítmény, 25000h élettartammal, AC 220-240V, 2200K, 3 év garanciával ( Rábalux 1359 )
| Termék ID: | #6028097 |
| Cikkszám: | 1359 |
| EAN kód: | 5998250313597 |
| Élettartam: | 25000h |
| Fényerő: | 200 lm |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Névleges feszültség: | AC 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 5W |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | 2200K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Termékcsalád: | FILAMENT-LED |
| Vámtarifaszám: | 8539520000 |