Rábalux - 1466 SMD-LED fényforrás, E27 foglalat, 560 lm, 7W teljesítmény, 20000h élettartammal, AC 220-240V, 4000K, 3 év garanciával ( Rábalux 1466 ) (1466)
0 / 5
0 / 5
Rábalux 1466 SMD-LED fényforrás, E27 foglalat, 560 lm, 7W teljesítmény, 20000h élettartammal, AC 220-240V, 4000K, 3 év garanciával ( Rábalux 1466 )
| Termék ID: | #6031322 |
| Cikkszám: | 1466 |
| EAN kód: | 5998250314662 |
| Élettartam: | 20000h |
| Fényerő: | 560 lm |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Névleges feszültség: | AC 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 7W |
| Sugárzási szög: | 200° |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Színhőmérséklet besorolása: | természetes fehér |
| Termékcsalád: | SMD-LED |
| Vámtarifaszám: | 8539520000 |