Rábalux - 1526 FILAMENT-LED fényforrás, E14 foglalat, 470 lm, 4, 2W teljesítmény, 20000h élettartammal, AC 220-240V, 2700K, 3 év garanciával ( Rábalux 1526 ) (1526)
0 / 5
0 / 5
Rábalux 1526 FILAMENT-LED fényforrás, E14 foglalat, 470 lm, 4,2W teljesítmény, 20000h élettartammal, AC 220-240V, 2700K, 3 év garanciával ( Rábalux 1526 )
| Termék ID: | #6033217 |
| Cikkszám: | 1526 |
| EAN kód: | 5998250315263 |
| Élettartam: | 20000h |
| Fényerő: | 470 lm |
| Foglalat fajtája: | E14 |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Névleges feszültség: | AC 220-240V |
| Névleges teljesítmény: | 4,2W |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | 2700K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Termékcsalád: | FILAMENT-LED |
| Vámtarifaszám: | 8539520000 |