Rábalux - 1567 SMD-LED fényforrás, E14 foglalat, 760 lm, 8W teljesítmény, 15000h élettartammal, 230V, 50Hz, 3000K, 3 év garanciával ( Rábalux 1567 ) (1567)
0 / 5
0 / 5
Rábalux 1567 SMD-LED fényforrás, E14 foglalat, 760 lm, 8W teljesítmény, 15000h élettartammal, 230V, 50Hz, 3000K, 3 év garanciával ( Rábalux 1567 )
| Termék ID: | #6027750 |
| Cikkszám: | 1567 |
| EAN kód: | 5998250315676 |
| Élettartam: | 15000h |
| Fényerő: | 760 lm |
| Foglalat fajtája: | E14 |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Névleges feszültség: | 230V, 50Hz |
| Névleges teljesítmény: | 8W |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Termékcsalád: | SMD-LED |
| Vámtarifaszám: | 8539520000 |