Rábalux - 1933 FILAMENT-LED fényforrás, E27 foglalat, 2000 lm, 12W teljesítmény, 20000h élettartammal, 230V, 50Hz, 3000K, 3 év garanciával ( Rábalux 1933 ) (1933)
0 / 5
0 / 5
Rábalux 1933 FILAMENT-LED fényforrás, E27 foglalat, 2000 lm, 12W teljesítmény, 20000h élettartammal, 230V, 50Hz, 3000K, 3 év garanciával ( Rábalux 1933 )
| Termék ID: | #6028658 |
| Cikkszám: | 1933 |
| EAN kód: | 5998250319339 |
| Élettartam: | 20000h |
| Fényerő: | 2000 lm |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Névleges feszültség: | 230V, 50Hz |
| Névleges teljesítmény: | 12W |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Termékcsalád: | FILAMENT-LED |
| Vámtarifaszám: | 8539520000 |