Rábalux - 1989 FILAMENT-LED fényforrás, E27 foglalat, 300 lm, 4W teljesítmény, 25000h élettartammal, 230V, 50Hz, 2700K ( Rábalux 1989 ) (1989)
0 / 5
0 / 5
Az 1989-es cikkszámú Smart+ LED-filament okos fényforrás remek választás lehet a nappaliban vagy a hálószobában felszerelt lámpáinkhoz. A fémből és üvegből készült, G95-ös formájú, átlátszó izzó teljesítménye 4 W, színhőmérséklete pedig 2700 K, tehát meleg fényű. Ha pedig igazán különleges hangulatot szeretnénk varázsolni a szobába, RGB világítást is választhatunk. Az okos fényforrás funkcióit kényelmesen, WiFi-n keresztül kezelhetjük. Az E27-es foglalatokba behelyezhető fényforrás méretei a következők: magassága 130 mm, átmérője 95 mm.
| Termék ID: | #6029185 |
| Cikkszám: | 1989 |
| EAN kód: | 5998250319896 |
| Élettartam: | 25000h |
| Fényerő: | 300 lm |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Névleges feszültség: | 230V, 50Hz |
| Névleges teljesítmény: | 4W |
| Sugárzási szög: | 360° |
| Színhőmérséklet: | 2700K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Termékcsalád: | FILAMENT-LED |
| Vámtarifaszám: | 8539520000 |