Rábalux - 79002 SMD-LED SMART fényforrás, E14 foglalat, 450 lm, 5W teljesítmény, 20000h élettartammal, 230V, 50Hz, 2700-6500K, 3 év garanciával ( Rábalux 79002 ) (79002)
0 / 5
0 / 5
Az okos izzók attól okosak, hogy megváltoztathatjuk fényerejüket, színhőmérsékletüket vagy akár színüket. Mindezt egy gombnyomásra, hiszen az okos világítás vezérlését rendszerint egy távirányítóval vagy a villanykapcsolóval végezzük. Ezek a különleges LED fényforrások alkalmazkodnak aktuális igényeinkhez, hangulatunkhoz. Különösen a nappaliba és a hálószobába ajánljuk őket.
| Termék ID: | #6029303 |
| Cikkszám: | 79002 |
| EAN kód: | 5996595790028 |
| Átmérő: | 37 |
| Élettartam: | 20000h |
| Fényerő szabályozható: | nem |
| Fényerősség: | 450 lm |
| Foglalat fajtája: | E14 |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Hosszúság: | 110 |
| IP Védettség: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | műanyag |
| Lámpa anyaga ( búra ): | műanyag |
| Lámpa szín: | fehér |
| Lámpa színe ( búra ): | fehér |
| Nettó tömeg: | 0,033 Kg |
| Névleges teljesítmény: | 5W |
| Sugárzási szög: | 180° |
| Színhőmérséklet: | 2700-6500K |
| Színhőmérséklet besorolása: | változtatható |
| Termékcsalád: | SMD-LED |
| Vámtarifaszám: | 8539520000 |