Rábalux - 79026 SMD-LED fényforrás, E27 foglalat, 220 lm, 3W teljesítmény, 15000h élettartammal, 230V, 50Hz, 3000K, 3 év garanciával ( Rábalux 79026 ) (79026)
0 / 5
0 / 5
A LED izzók vitathatatlan erénye a rendkívül hosszú élettartam és az energiatakarékosság. A LED fényforrásokat többféle szempont szerint csoportosíthatjuk, ezek egyike a színhőmérséklet: választhatunk természetes fehér, hideg vagy meleg fehér fényű LED izzót, attól függően, hogy hol szeretnénk használni.
| Termék ID: | #6030309 |
| Cikkszám: | 79026 |
| EAN kód: | 5996595790264 |
| Átmérő: | 32.5 |
| Élettartam: | 15000h |
| Fényerő szabályozható: | igen |
| Fényerősség: | 220 lm |
| Foglalat fajtája: | E27 |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Hosszúság: | 44.7 |
| IP Védettség: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | fém |
| Lámpa anyaga ( búra ): | műanyag |
| Lámpa szín: | arany |
| Nettó tömeg: | 0,025 Kg |
| Névleges teljesítmény: | 3W |
| Sugárzási szög: | 330° |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Termékcsalád: | SMD-LED |
| Vámtarifaszám: | 8539520000 |