Rábalux - 79048 Filament-LED fényforrás, E14 foglalat, 500 lm, 4W teljesítmény, 20000h élettartammal, 230V, 50Hz, 2700K, 3 év garanciával ( Rábalux 79048 ) (79048)
0 / 5
0 / 5
Az új generációs LED-ek, azaz LED Filament izzók nagy előnye, hogy a hagyományos izzókhoz képest sokkal hatékonyabb működésre képesek: alacsonyabb fogyasztás mellett tudják ugyanazt a fényt biztosítani, amit elődeik, és nagyon dekoratívak. Ha esztétikus és hatékony megoldást keresünk, akkor a LED filament tökéletes választás.
| Termék ID: | #6030184 |
| Cikkszám: | 79048 |
| EAN kód: | 5996595790486 |
| Átmérő: | 45 |
| Élettartam: | 20000h |
| Fényerő szabályozható: | nem |
| Fényerősség: | 500 lm |
| Foglalat fajtája: | E14 |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Hosszúság: | 77 |
| IP Védettség: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | üveg |
| Lámpa anyaga ( búra ): | üveg |
| Lámpa szín: | átlátszó |
| Nettó tömeg: | 0,02 Kg |
| Névleges teljesítmény: | 4W |
| Sugárzási szög: | 300° |
| Színhőmérséklet: | 2700K |
| Színhőmérséklet besorolása: | meleg fehér |
| Termékcsalád: | Filament-LED |
| Vámtarifaszám: | 8539520000 |