Rábalux - E14 filament LED 4 W, melegfehér (79048)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6029875 |
| Anyag: | üveg |
| Átmérő méret: | 45 mm |
| Fejelés: | E14 |
| Magasság méret: | 77 mm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 4 W |
| Szín: | áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 2700 |
| Védettség: | IP20 |