Rábalux - E27 8W 4000K 1050lm (79043)
0 / 5
0 / 5
Kategória:FényforrásTípus:LED FilamentSzínhőmérséklet:természetes fehérLámpatest fényárama:1050Teljesítmény:8WLED technológia:igenIP védettség:IP20Lámpa színe:átlátszóLámpa anyaga:üvegBúra anyaga:üvegFényforrás élettartama (h):20000Energiaosztály:EGarancia (év):3Bevilágítási szög (x°):300Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah):8.0Foglalat típusa:E27Használt feszültség:230V, 50HzVertikális (mm):108.0Átmérő (mm):60.0Egyedi dobozméret X (cm):6.0Egyedi dobozméret Y (cm):10.8Egyedi dobozméret Z (cm):6.0Nettó súly (kg):0.03Bruttó súly:0.045Színhőmérséklet (K):4000Fényforrás forma:A60Ideális működési tartomány:"-20°C;40° Kategória:FényforrásTípus:LED FilamentSzínhőmérséklet:természetes fehérLámpatest fényárama:1050Teljesítmény:8WLED technológia:igenIP védettség:IP20Lámpa színe:átlátszóLámpa anyaga:üvegBúra anyaga:üvegFényforrás élettartama (h):20000Energiaosztály:EGarancia (év):3Bevilágítási szög (x°):300Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah):8.0Foglalat típusa:E27Használt feszültség:230V, 50HzVertikális (mm):108.0Átmérő (mm):60.0Egyedi dobozméret X (cm):6.0Egyedi dobozméret Y (cm):10.8Egyedi dobozméret Z (cm):6.0Nettó súly (kg):0.03Bruttó súly:0.045Színhőmérséklet (K):4000Fényforrás forma:A60Ideális működési tartomány:"-20°C;40°
| Termék ID: | #6029420 |
| Élettartam: | 20000 óra |
| Fejelés/foglalat: | E27 |
| Fényáram: | 1050 lm |
| Névleges teljesítmény: | 8 W |
| Sugárzási szög: | 300 ° |
| Szabályozható: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Típus: | LED izzó |