Rábalux - E27 filament LED 12 W, hidegfehér (1939)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #6033739 |
| Átmérő méret: | 95 mm |
| Fejelés: | E27 |
| Magasság méret: | 140 mm |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 12 W |
| Színhőmérséklet: | 4000 |
| Védettség: | IP20 |